5 Aralık 2021 Pazar
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Evlenmek İstemeyen Erkek Tipleri

Evlenmek İstemeyen Erkek Tipleri Eşiniz ya da nişanlınız bu özelliklere sahipse, evlenme fikrini bir kez daha düşünmelisiniz. Az çok ilişkilerinizde bu tipte olan veya davranan kişilerle mutlu ya olamamış yada olunamadığını duymuşsunuzdur.

Yalnızca kendini düşünen, bu tip erkekler, sürekli kendi problemlerinden bahseder ama asla size nasıl olduğunuzu sormazlar. Kendilerini değerli hissetmek için hayatlarında her zaman bir kadının olmasını isteyen bu erkekler, aynı değeri partnerlerine hissettirmezler.

Evlilikle ilgili her cümleden kaçan, bu durumu söz konusu bile yapmayan erkekler, evlenme fikrine hiçbir zaman sıcak bakmazlar. Siz ileriye dönük planlarınızdan bahsettikçe partneriniz konuyu kapatır ve şimdi evlilik konuşmak istemediğini söyler.

Kariyer düşkünü erkekler, beraberliğinizin üzerinden yıllar geçmesine rağmen evlilik konusunda size biraz daha sabırlı davranmanız gerektiğini dile getirirler. Kariyerine odaklanan, sürekli işleriyle ve kendisiyle ilgili olan bu erkekler, evlilik için hiçbir zaman kesin tarih belirlemezler.

Hayattaki tek amacı eğlence ve seks olan bu erkeler, asla evlilik düşünmezler. Bir kadınla uzun süre birlikte olmak, aile kurmak ve aynı çatı altında yaşamak bu tip erkeklerin asla aklından bile geçmez. Onlar için önemli olan yeteri kadar eğlenmek ve sıkıldıklarında arkalarına bakmadan devam etmektir.

Evlilik planlarınızı bilen ama hiçbir harekette bulunmayan erkekler, heyecanla anlattığınız evlilik ve gelecek planlarınızı saatlerce dinlerler. Sizin ne hayal ettiğinizi çok iyi bilirler ve evlendiğinizde nasıl mobilyalar satın almak istediğinizden bile haberleri vardır.

20778 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim