5 Aralık 2021 Pazar
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Eski Sevgiliyi Unutma Yolları

Eski Sevgiliyi Unutma Yolları Eski sevgiliyi unutmadan yeni bir ilişkiye yelken açmak olmaz. Eski sevgiliden ayrılma sebebi her ne olursa olsun ister o ayrılsın, isterse de siz ondan ayrılın unutması zaman alan bir durumdur. Bu süreçten kolayca ve daha az üzülerek atlatmanın yolları bulunmakta. İşte bunlardan bazıları ,

Görünüşünüzü yenileyin, böylece ruh haliniz değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksinizdir. Zaten iyi hissetmek ilk amacımız değil mi?

İçinizi dökün, yakın arkadaşınıza veya bir dostunuzla her şeyinizi duygularınızı paylaşın. İçinize atıp deprasyona girmeyin, paylaşmak sizi rahatlatacaktır.

Yeni birileriyle takılın, aynı ortamdan çıkın yeni insanlarla tanışın, sohbetinden hoşlanacağınız veya eğlenceli aktiviteler yapabileceğiniz yeni arkadaşlar edinin.

Tatile çıkın, uzaklaşmak her zaman iyidir. Mümkünse kısa da olsa bir tatile giderek huzurlu ve kaliteli zaman geçirin.

Spor yapın, sporu bir yaşam şekli haline getirin bu da bahaneniz olsun. Bunalım yapıp şekere çikolatayı kendinizi verip kilo almaktansa fit ve dinamik olun.

Anıları ortadan kaldırın, eski resimler videolar mektuplar hepsini yırtın silin atın. Onu hatırlamaya artık ihtiyacınız yok.

20643 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim