5 Aralık 2021 Pazar
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Erkek Arkadaşınızın Sizden Hoşlandığını Anlamanın 3 Basit Yolu

Erkek Arkadaşınızın Sizden Hoşlandığını Anlamanın 3 Basit Yolu Erkek arkadaşınızın sizi sevip sevmediğini anlamanın üç basit yolu var, eğer bunları sürekli yapıyorsa bilin ki size karşı duyguları var.

Sizi sürekli arıyorsa...

Telefon etmek için ortalama olarak üç sebep vardır: İş için, acil durumlar için ya da birinin sesini gerçekten duymaya ihtiyacınız olduğu için. Eğer karşınızda sizi sebepsiz yere arayan ve sürekli sesinizi duymak istediğini dile getiren biri varsa, size gerçekten aşık olmuş demektir.

Sizden pek çok konuda tavsiye alıyorsa...

"Sence bu pantolonla hangi ayakkabıları giymeliyim?", "En yakın arkadaşıma ne hediye alsam?", "Mavi gömlek sence bana yakışır mı?" ya da "Yarınki toplantıda ne giysem?" gibi cümleleri sık duymaya başladıysanız, aşk bacayı çoktan sarmış demektir. Erkekler yalnızca aşık olduklarında böyle sorular sormaya başlar ve sizden öneri isterler. Ayrıca sizden stil tavsiyeleri isteyen bir erkeğin size de şık görünmek istediğini unutmayın.

Size günün her anında sizi hatırlatan ve merak eden mesajlar atıyorsa...

Hiç beklemediğiniz anlarda telefonunuza "Şu anda bol köpüklü bir kahve içiyorum" ya da" X yerdeki dondurmacıda çikolatalı dondurma yiyorum" gibi mesaj geldiyse, bunun altında aslında gizli bir anlam yatıyordur. Örneğin, hoşlandığınız kişiden aldığınız "Çikolatalı dondurma yiyorum" gibi bir mesaj, aslında sizin daha önce ona çikolatalı dondurmayı ne kadar çok sevdiğinizden bahsetmeniz üzerine atılmış kısa bir "hep aklımdasın" mesajıdır.

19295 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim