25 Mayıs 2020 Pazartesi
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Kadınların Gözünde Nasıl Seksi Olursunuz

Kadınların Gözünde Nasıl Seksi Olursunuz 1- Nasıl göründüğünüzü unutun. Teknikler öğrenin

Kadınlar yalnızca nasıl göründüğünüzle ilgilenmez. Playboy’un kurucusu Hugh Heffner’i düşünün. Evet para önemlidir ama sizi ilk sıraya çıkaracak size özgü bazı tekniklerdir. Kapısını açın, ona öncelikli yol verin, son birayı bırakın o içsin, içtiği kahvenin parasını ödeyin, nazik olun. Bu küçük teknikler çok önemlidir. Oldukça BÜYÜK sonuçlarla size geri dönecektir.

2- Karizmanız olsun

Yakışıklısınız veya değilsiniz, bu önemli değil. Önemli olan, kendinizi nasıl taşıdığınız. Çok güler misiniz? Pozitif enerjiniz var mı? İnsanlar sizi sever mi? Bunlara öncelikle dikkat edecektir.

3- Kadının güzel hissetmesini sağlayın

Herkes iltifatı sever ama kadınların büyük çoğunluğu daha fazla. Yanınızda gerçek anlamda iyi ve güzel hissetmesini sağlayın. Eğer boyu uzunsa, bacaklarının uzunluğunu övün. Eğer neşeli ve fıkır fıkırsa, enerjisine iltifat edin. Ama bütün bunların hepsini klas bir tarzda yapın.

4- Aptalca davranmayın

Yoruma gerek yok.

5- Cesur olun

Kendine güven çok seksidir. Ayağa kalk ve gerçek bir erkek olduğunu haykır.

6- Bir şeyde gerçekten çok iyi ol

Kadınlar kabiliyetli erkekleri sever. Hangi konuda iyiyseniz, bir şekilde bunu ona gösterin, ispat edin. Bu çok etkilidir.

7- Mizah dağları yerinden oynatır

Şunu hep duymuşsunuz ve hatta görmüşsünüzdür. Çirkin adamların yanında hep güzel kadınlar olur. Bu sadece kadınların eğlenmeyi ve gülmeyi sevmesiyle alakalı. Gülmek önemli bir anahtardır. Saçma olmayan şaka ve fıkralar öğrenin. Ayrıca biraz da iğneleyici olun. Kadınlar bundan da çok hoşlanır.

8- Kendiniz olun

Bütün bu temiz kıyafetlerin, tıraşlı ve gülümseyen yüzün altında, başkasıyla kıyaslanmayacak siz varsınız. Gerçek sizi görmesine izin verin.

221888 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim