5 Aralık 2020 Cumartesi
Sitemizde şuan 2 aktif ziyaretçi var

2013 Erkek Giyim Modası

2013 Erkek Giyim Modası Pastel renkler, erkek modası 2012’de olduğu gibi erkek modası 2013 yılında da modanın kalbinde yer alıyor. Bu renklerin kullanımı, kıyafetlere kişilik katarken aynı zaman da doğal bir izlenim de yaratıyor.

2013 erkek giyiminde bu tonlara ağırlık verilmesinin diğer bir nedeni de yeni bir tarz yakalamak. Tarz olabilmek ise çok yönlü, modern ve şık olabilmek gibi öğelerin birleşimine dayanıyor. Bu yüzden tüm kıyafetler ve aksesuarlar bu amaca uygun tasarlanıyor. Örneğin pembe bir gömlek üzerine giyilen mavi bir ceket ve bu ceketi tamamlayan mendil, hem kişiliğinizdeki çok yönlülüğü hem modanın kalbini dinlediğinizi hem de şık olabildiğinizi gösteriyor.

Kıyafet seçme konusunda her zaman daha zorlayıcı olan erkekler, bu sene seçimlerinde çok da zorlanmayacak. Moda, kadınların olduğu kadar erkeklerin de. Yakın zamanda 2013 erkek giyim koleksiyonlarını görmeye başlarız. 2013 erkek giyim tarzlarında desenli gömlekler, pastel renkli spor ceketler hâkim olacak gibi.

Özellikle kullanılan aksesuarların da tercih edilen gömlele uyum içinde olması detaylardan sadece bir kaçı. Ofiste çalışan beyler için ise haki renkli takımlar, siyah ve gri tonlarını bir kenara atıyor. Bu sene kısacası klasik tarzın biraz dışına çıkılacak. Kendinizi yansıtmanız için 2013 senesi size bir fırsat sunuyor. Daha şık görünmek için biraz daha özgün davranmanız yeterli.

280485 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim