11 Ağustos 2020 Salı
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Kış Yolculuğunda Alınması Gerekenler

Kış Yolculuğunda Alınması Gerekenler Eğer sağlam bir kış yolculuğuna çıkacaksanız her erkeğe lazım 6 şey önerisine bir kulak verin.

Sizi muhtemel donmalardan, tehlikelerden ve çetin kış şartından koruması için 6 ürün seçtik.

1-Gerçek kış kıyafetleri

Soğukla başedebileceğini çoğu insan düşünür fakat uygun hava koşuluna uygun olmayan kıyafetler sizi daha çok üşütmekten başka birşeye yaramaz. İnce bir ceket ve yün eldivenler gibi... Mont, şapka, eldiven ve botlarınızın seçimini iyi yapmalısınız. Aksi halde kış yolculuğunu kapalı kapılar ardında yapmak zorunda kalırsınız.

2-Seyyar ısıtıcı

Gittiğiniz bölgede veya konakladığınız alanda sanki hiç elektrik kaynağı yokmuşçasına hareket etmeniz gerekiyor. Bunun içinde kesinlikle gazlı bir seyyar ısıtıcıya ihtiyacınız olacak.

3-Kar lastiği

Kar lastiğiniz ne kadar yeni olursa o kadar yolculuğunuz rahat olur. Otomobilinizle zorlu kış şartlarını aşmanın en önemli maddesi kar lastiği.

4-El ısıtıcılarıBu dediğimizden çok sayıda almanız gerekiyor. Hatta bütün bagajınızı bile doldurabilirsiniz. El ısıtıcıları 7 saate yakın sıcaklık verebilir ve sadece ellerinizede koymayabilirsiniz. Vücudunuzun diğer bölümlerinede yerleştirdiğinizde sizi donmaktan kurtaracaktır.

5-Kar kıyafeti

Sizi soğuktan koruması için bir kar tulumu edinirseniz sizi soğuktan koruyacak bir zırh bulmuş kadar şanslı olabilirsiniz. Eksi derecelere dayanacak bir tulum tüm yolculukta hayatınızı kurtaracak en önemli eşya olabilir.

6-Kar motoru

Kar motoru belki çok önemli bir ihtiyaç gibi gözükmeyebilir ama listemize bir otomobili almaktansa daha yararlı olur diye düşündük. Kar üstünde rahatça gitmenin en önemli yolu.

259732 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim