26 Ocak 2021 Salı
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Gece Hayatının Kuralları

Gece Hayatının Kuralları Gece dışarı çıktığınızda herkes çiftleşirken siz hala erkek erkeğe evinizin yolunu tutuyorsanız oyunu kurallarına göre oynamıyorsunuz demektir.

Sırayı bozmayın! Yemek sonrası içki içip, ortamı kesip, tanışma ya da aşinalık fırsatı yakalayacağınız bar, bar sonrası dans edilecek kulüp ve gece 2'den sonra gidilecek olan çorba öncesi son durağın sırasını birbirine karıştırmayın. Her mekanın kendine göre bir saati ve alkol seviyesi var. Ayık kafa ile gecenin son mekanına gidip insanlarla kaynaşamazsınız.

Barda kesiştiğiniz kızla bir sonraki kulüpte karşılaştığınızda, ona merhaba demenizde bir sakınca yok, siz artık tanıdık bir simasınız. Kendinizden emin olun ve zaten tanışıyormuşsunuz gibi bir havada selam verin. Tanıyamasa bile bir yerden çıkarıyorum sanırım diye düşünecek ve sizi geri çevirmeyecektir.

Kulüpte iyi bir yer tutun, kalabalıkta sıkışıklıktan bunalan güzel kızlar locanızdan istifade edecektir. Nasıl olsa 2 kişiyiz bitiremeyiz diye düşünmeyin, şişe açtırın. Bol ikramlı ve şatafatlı duruş her zaman etrafın ilgisini çekecektir.

Kalabalık kız gruplarını güzel-çirkin ayıklaması yapmadan hep beraber ağırlayın. Ortamda fotoğraf çekilmesine vesile olun, bu fotoğrafları kendi telefonunuzla çekin ve fotoğrafı paylaşma bahanesi ile herkesin telefon numarasını alın ve anında paylaşın. Fotoğrafı bir başkası çekiyor ise kareye dahil olun ve paylaşılması için telefon numaranızı verin.

291811 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim